Dla firm

Escape room dla firm

Gry escape the room stanowią doskonałą formę integracji pracowników. Wspólne rozwiązywanie zagadek pozwala w łatwy sposób zbudować umiejętność skutecznej współpracy i komunikacji w zespole. W swojej ofercie posiadamy możliwość zorganizowania gry zarówno w naszych pokojach stacjonarnych, jak i przygotowania pokoi w siedzibie firmy lub hotelu.

 

Oferta Stacjonarna

Dysponujemy 4 stacjonarnymi pokojami: Statek Piracki, Speed, Alcatraz i Heisenberg. Każdy z pokoi przeznaczony jest dla grupy 2-4 osób, a więc maksymalnie w jednym momencie w grze może uczestniczyć 16 osób. Każda z gier trwa 60 minut. W budynku znajduje się również sala konferencyjna, którą można wynająć, natomiast bezpośrednio pod naszym biurem mieści się restauracja.

Pobierz ofertę w pdf

Zadzwoń: +48 790 275 333

Mobilny Escape Room

W swojej ofercie posiadamy możliwość organizacji gier escape the room podczas wyjazdów integracyjnych, szkoleń i konferencji. Aktualnie opracowane mamy scenariusze 3 mobilnych pokoi, które możemy przewieźć w dowolne miejsce w Polsce i zorganizować grę w hotelu lub siedzibie firmy. Gra w naszych mobilnych pokojach może trwać od 15 do 60 minut, w każdym z pokoi grać może jednocześnie 2-5 osób.

Pobierz ofertę w pdf

Zadzwoń: +48 790 275 333

Zadzwoń teraz!