Regulamin

Niniejszy regulamin dotyczy zasad korzystania z usług oferowanych przez Break The Code w lokalu przy ulicy św. Stanisława 9/3 w Katowicach.

Zasady gry

 1. Warunkiem uczestnictwa w grze jest wcześniejsze zarezerwowanie pokoju.
 2. Gra przeznaczona jest dla grup składających się z 2-4 osób.
 3. Czas gry to 60 minut. Prosimy o zjawienie się w siedzibie Break The Code na 10 minut przed startem gry, w celu zapoznania się z zasadami. Spóźnienie skróci czas gry.
 4. Gracze poniżej 16 roku życia powinni przystąpić do gry z przynajmniej jednym pełnoletnim opiekunem.
 5. Zakazana jest gra pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających.
 6. Gra nie jest wskazana dla osób cierpiących na epilepsję, klaustrofobię oraz będących w trakcie leczenia psychiatrycznego.
 7. Uczestnicy gry odpowiadają za wyposażenie pokoi w Break The Code.
 8. W czasie gry zakazane jest korzystanie z urządzeń rejestrujących dźwięk i obraz, w tym również z telefonów komórkowych.
 9. Gracze, zgadzając się na zrobienie pamiątkowego zdjęcia po grze, wyrażają zgodę na umieszczenie go na naszym profilu Facebookowym, pod adresem: https://www.facebook.com/BreakTheCodeSlask/.
 10. W całym budynku obowiązuje zakaz palenia.

Rezerwacja

 1. Rezerwacji można dokonać poprzez system znajdujący się pod adresem www.breakthecode.pl/rezerwacja/, telefonicznie pod numerem 790 275 333 lub poprzez portal LockMe.pl.
 2. Dokonanie rezerwacji będzie potwierdzone wiadomością e-mail, w której zawarta zostanie data i godzina rezerwacji, a także nazwa zarezerwowanego pokoju.
 3. Rezerwacje dokonywane na 2 godziny przed planowanym startem prosimy zgłaszać telefonicznie pod numer 790 275 333.
 4. Istnieje możliwość zarezerwowania pokoju poza wyznaczonymi godzinami – w tym celu prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
 5. Dokonanie rezerwacji pokoju oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.
 6. W przypadku rezerwacji kilku gier jednocześnie lub rezerwacji z dużym wyprzedzeniem, Break The Code S.C. zastrzega sobie prawo do pobrania od graczy zadatku na poczet opłaty za gry w wysokości równowartości ceny wejściówki. Zadatek nie podlega zwrotowi.

Płatność

 1. Płatność dokonywana jest na miejscu, gotówką lub voucherem, po zakończeniu gry.
 2. W przypadku dokonaniu rezerwacji oraz płatności online poprzez portal LockMe.pl, chęć rezygnacji lub przeniesienia terminu należy zgłaszać najpóźniej na 24 godziny przed planowaną grą. Jeśli chęć rezygnacji lub przeniesienia terminu zostanie zgłoszona na mniej niż 24 godziny przed planowaną grą, wpłacona kwota nie będzie podlegała zwrotowi.
 3. W przypadku chęci nabycia voucheru prosimy o wcześniejsze poinformowanie pracownika Break The Code. Voucher ważny jest przez 2 miesiące od daty zakupu.

Dane osobowe

 1. Wszystkie informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych oraz wykorzystania plików cookies znajdują się w polityce prywatności, dostępnej pod adresem: https://breakthecode.pl/polityka-cookies/

 

 

Zadzwoń teraz!